CENOVÉ KALKULACE, NÁVRHY, KONZULTACE ZDARMA, MNOŽSTEVNÍ SLEVY

GARÁŽOVÁ VRATA

 Privátní - průmyslová

SEKČNÍ VRATA THERMO – Vaše jedinečná volba. Výroba (přesně na požadovaný rozměr) vychází z osvědčené technologie, která je doplněna o nejmodernější technologické prvky jimiž jsou např. nástřik vypalovací akrylátové barvy s dlouhou životností, či použití nýtovaných maticových spojů pro vetší pevnost šroubovaných částí. Pro zajištění vysokého standardu a kvality jsou pro tato vrata dodávány el. pohony americké firmy Lift Master-Chamberlain, největšího světového výrobce garážových a vratových pohonů s tradicí na evropských trzích.

Výhody

-         úspora při vytápění ( K=0,43Kcal/m2.h.C)

-         dokonalá těsnost otvoru

-         možnost prosvětlení vloženými thermookny

-         možnost vložení vstupních dveří

-         pohodlná, snadná a bezpečná manipulace

-         dlouhá životnost

-         široký výběr doplňků (dálkové ovládání, klíčový spínač, kódová klávesnice, multifunkční kontrolní panel, indukční smyčka pod vozovkou….)

-         barevné provedení dle vzorníku RAL

-         neomezený počet dálkových ovladačů

KYVNÁ VRATA  NORMSTAHL – Vysoká kvalita - nízká cena

Tato vrata jsou určena do prostor, kde není zapotřebí vrat s tepelnou izolací. Jsou vyrobena z ocelových profilů a plechů chráněných proti korozi pozinkováním či kvalitním nástřikem, což zaručuje jejich vysokou životnost. Výroba dle dodaných rozměrů zákazníkem do max. šíře 5,5m a výšky 3,5m.

Možnost 40 atraktivních obkladů ze dřeva, mědi, hliníku apod.

Na přání dálkové ovládání NORMSTAHL a průchozí dveře ve shodném dekoru.

 

ROLOVACÍ VRATA

Všechny díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku a plastů zabezpečující neobyčejnou odolnost při vyjímečné lehkosti cele konstrukce.

Rolovací garážová vrata fungují podobně jako roleta - plášť vrat se navíjí na zakrytovaný navíjecí hřídel. Vrata jsou vybavena automatikou s dálkovým ovládáním a dvěma ovladači. Doplňkovou volbou je možnost použití fotobuněk pro vyšší bezpečnost.

 
 
CENOVÉ KALKULACE, NÁVRHY, KONZULTACE ZDARMA, MNOŽSTEVNÍ SLEVY